ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erol Bozkurt ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney "Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 Bilim Fuarı" Açılışını Gerçekleştirdi

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliğinde yürütülen ‘TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI’ proje çalışmaları kapsamındaki açılışlar ilçemizde devam etmektedir. 21-22.05.2015 Tarihinde Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erol Bozkurt ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney’in açılışını gerçekleştirdiği ‘Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 Bilim Fuarı’nda 41 öğretmenimizin 110 öğrenci ile tasarladığı toplam 47 proje sergilenmiştir. Mamak Belediye Başkanı Sayın Mesut Akgül, Şube Müdürleri Osman Kanca, Adem Öztürk, Şahabettin Ünal, Zeki Erdugan, Durmuş Can ile çok sayıda okul müdürü, öğretmen ve öğrencinin katılımıyla gerçekleşen fuarda, birbirinden yaratıcı projeler, izleyicilerin beğenisine sunulmuştur.
Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erol Bozkurt ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.