ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Teknik Destek Programı Açılmıştır

Ankara Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Teknik Destek Programı Açılmıştır

Ankara Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Teknik Destek Programı açılmıştır. Okullarımız ihtiyaç duydukları ;

Eğitim verme,

Program ve proje hazırlanmasına katkı sağlama,

Geçici uzman personel görevlendirme,

Danışmanlık sağlama,

Lobi faaliyetleri ve uluslararası ilişkiler kurma gibi kurumsal nitelikli ve kapasite geliştirici faaliyetleri

projelendirdikleri  takdirde 15.000 TL (KDV dâhil) ye kadar hibe ile eğitim verilmektedir.

Aşağıda detayları verilen bu  destek ile ilgili bilgi sahibi olmak ve proje yazmak  isteyen okullarımıza İlçemiz Ulusal Projeler  Birimi tarafından 3 saatlik bir seminer  verilecektir. Bu konuda seminer almak isteyen okullarımızın mamakarge06@gmail.com adresine mail atmaları rica olunur.

Dönemler                                           Son Başvuru Tarihi

II. Dönem (Mart – Nisan)                          29.04.2016

III. Dönem (Mayıs – Haziran)                     30.06.2016

IV. Dönem (Temmuz – Ağustos)                 31.08.2016

V. Dönem (Eylül – Ekim)                           31.10.2016

VI. Dönem (Kasım – Aralık)                       21.12.2016

Not*: Projelerin ilgili dönemde değerlendirilmesi için son başvuru tarihi itibarı ile dosyaların ajansa teslim edilmiş olması gerekmektedir.

TD programı kapsamında başvuru sahibi kurum/kuruluşların eğitim verme; program ve proje hazırlanmasına katkı; geçici uzman personel görevlendirme; danışmanlık sağlama; lobi faaliyetleri ve uluslararası ilişkiler kurma gibi kurumsal nitelikli ve kapasite geliştirici ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir.

TD programı kapsamında Başvuru Sahibi’ne herhangi bir mali destek sağlanmayacaktır. Her bir teknik desteğin maliyeti (hizmet alımı yapılması halinde) azami 15.000 TL (KDV dâhil)  olup sadece uzman giderleri (yol ve konaklama dâhil) hizmet alımı çerçevesinde Ajans tarafından karşılanacaktır.

Başvurular öncelikli olarak Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi - Proje ve Faaliyet Destek Yönetimi (KAYS-PFD) üzerinden yapılacaktır. Bu sistemle, Ajans’a yapılacak proje başvuruları internet üzerinden elektronik başvuru son tarihine kadar tamamlanmalıdır. Başvuru Sahipleri’nin, KAYS-PFD’ye kayıt olduktan sonra başvurularını sistem üzerinden doldurup, sistemden çıktısını alacakları Başvuru Formu ile talep edilen ek belgeleri yukarıda belirtilen dönemlerin son başvuru tarihlerine kadar Ajans’a elden ya da posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Uyarı: Başvuru süresince başvuru formu ve/veya eklerinde meydana gelebilecek olası değişiklikleri ve daha fazla bilgiyi www.ankaraka.org.tr web sayfasından alabilirsiniz.

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.