ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA ÜNİVERSİTESİNDEN PROJELERE TAM DESTEK

  Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden Mamaklı öğrenci, öğretmen ve yöneticiler için büyük destek
ANKARA ÜNİVERSİTESİNDEN PROJELERE TAM DESTEK

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi ile Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında imzalanan protokol gereğince bu yıl yapılacak ortak çalışmalar ile ilgili İlçe Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL, Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Fatma BIKMAZ, Prof. Dr. İnayet AYDIN, Ar. Gör. Burcu TOPTAŞ, Arş. Gör. Ahmet KAYISILI ile İlçemiz Ar-Ge ekibinin de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

31-10-2019
Toplantıda öncelikle Prof. Dr. İnayet AYDIN ve ekibinin liderliğinde Nisan ayında başlatılan İhtiyaç Analizi Çalışmaları ile gelinen nokta ile ilgili bir sunum yapıldı. Sunum sonunda ilçemize bağlı okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlerimiz için belirlenen ihtiyaçların nasıl karşılanacağına dair planlamalar yapıldı ve karara bağlandı. İlçemiz bünyesinde yürütülen Mamak'ta Bilim Yolculuğu Projesi, Geleneksel Veli Eğitim Günleri, Her Güne Bir Etkinlik Projesi, Haydi Öğretmenler Yeniden Üniversiteye Projesi, , 4005 Tübitak Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı Başvurusu, Başkent Öğretmen Atölyeleri ve Danışman Akademisyen Uygulaması Projeleri için de üniversite tarafından tam destek verileceği belirtilerek üniversitenin tüm imkânlarının öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin yararına kullanılması kararı alındı.

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.