ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

          İlçemiz Beden Eğitimi Öğretmenleri Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu´ nda toplandı. Şube Müdürümüz Adem Öztürk´ ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Mamak İlçesi 2013 -2014 Yıl Sonu Spor Faaliyet Raporu incelendi. Geçen yıl faaliyetlere toplam katılımın 23.856 öğrenci olduğu oransal olarak yüzde 23’ler de olduğunu bu sene bu oranı yüzde 35’e çıkarmayı hedeflendiğini söylendi. İlçemizin sosyo ekonomik düzeyide göz önünde bulundurulduğunda her öğrenciye ulaşılması gerekliliğini ifade eden Şube Müdürümüz Adem Öztürk :" Bu konuda ilçemizde görevli olan öğretmenlere çok büyük bir iş düşmektedir. Üç yıllık hedefimizde bu oranı % 50´ ye çıkarmalıyız. İlçemizdeki öğrencilerin yarısına ulaşabilmeliyiz. Çünkü bizim başarımız Mamak ilçesinin başarısıdır." dedi.

         Gençlik Hizmetleri ve Spor Mamak İlçe Temsilcisi Erdem Yalçın ise "Okul Spor Portalı" hakkında bilgilendirmede bulundu. Spor Komisyonu Aydın Öztürk´ de ilçemizde yapılan sportif faaliyetlerin şenlik havası içerisinde geçtiğini ve öğrencilerimizin ile öğretmenlerimizin faaliyetlere katılım noktasında çok istekli olduğunu belirtti.

          İyi dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

 

     

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.