ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYAZ BAYRAK ALAN OKULLARIMIZ İÇİN ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Mamak´da Beyaz Bayrak Projesi kapsamında Beyaz Bayrak almaya hak kazanan okullarımız için Cumhuriyet Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda ödül töreni düzenlendi.
BEYAZ BAYRAK ALAN OKULLARIMIZ İÇİN ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI


   Mamak´da Beyaz Bayrak Projesi kapsamında Beyaz Bayrak almaya hak kazanan okullarımız için Cumhuriyet Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda ödül töreni düzenlendi. İstiklâl Marşı ve Saygı Duruşunun ardından Şube Müdürü Adem Öztürk´ün açılış konuşmasıyla başlayan törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney günün anlam ve öemine uygun bir konuşma yaptı ve ödül alan tüm okullarımızı tebrik ederek gelecek yıl ödül alan okul sayısının daha da artmasını hedfliyoruz dedi. Daha sonra Beyaz Bayrak Projesi´nin Türkçe Öğretmeni Adem Karabıyık tarafından tanıtılmasının ardından okullarımıza “Sertifika”, “Beyaz Bayrak” ve “Pirinç Levha” verildi.


  Mamak ilçesi içerisinde bu yıl “Beyaz Bayrak Projesi” ne 20 okul tarafından başvuru yapılmış olup  14 okul “Sertifika”, “Beyaz Bayrak” ve “Pirinç Levha” almaya hak kazanmıştır.

 

                

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.