ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOWLİNG TURNUVASI TAMAMLANDI

BOWLİNG TURNUVASI TAMAMLANDI

        Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan ve Asbaşkan Dr. Mutlu Türkmen´ in destekleriyle Panora Alışveriş Merkezi Bowling Salonu Sponsorluğu ile düzenlenen Geleneksel 3. Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 kasım Öğretmenler Günü Bowling Turnuvası sonuçlandı. Sporun birlik ve beraberliği güçlendirici etkisinden bahseden Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya; "Bu tarz organizasyonlar öğretmenlerimizin ve bizlerin birarada hoşça vakit geçirmesi ve iş yorgunluğunu üzerlerinden atması için mükemmel fırsatlardır. Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimizle birlikte vakit geçirmekten çok mutluyuz. Elimizdeki imkânlar ölçüsünde böyle organizasyonları artırmaya çalışacağız." dedi.

Turnuva sonunda madalya sıralaması şu şekilde gerçekleşti:

ERKEKLER 

1.Baran Dadakoğlu

2.Recep Aydın

3.Cengiz Turan

4.Güven Demir

5. Salih Yeşiloğlu

6.Öztürk Gündoğdu

7.Bilgecan Arzuman

 

BAYANLAR

1.Nuray Aydın

2.Zehra Gökçe

3.Ayşegül Gezen

4.Gülçin Ulusoy

5.Sevda Ceylan

6.Gülşen Sönmez

Bay ve Bayanlar kategorilerinde yapılan ve yaklaşık 150 öğretmenin katıldığı etkinliğe katılanlar çok keyifli bir şekilde vakit geçirdiklerini belirttiler. Madalya töreninin ardından etkinlik sona erdi.

         

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.