ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİMİZİN MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMİ SEMİNERİ SONA ERDİ

         Çağrıbey Anadolu Lisesi’nde okul müdürlerimize yönelik olarak düzenlenen seminerin kapanış töreni yapıldı.
OKUL MÜDÜRLERİMİZİN MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMİ SEMİNERİ SONA ERDİ

         Törene Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Mili Eğitim Müdür Vekili,Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürleri katıldıMamak Çağrıbey Anadolu Lisesi’nde Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un da katıldığı kapanış töreniyle tamamlanan seminerde Bozkurt, açılışına katılamadığı programın kapanışında da olsa yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi; düzenlenen bu eğitim çalışmasının gerekçesini anlattı. “ Biz arkadaşlarımızın karşılaşabileceği yönetsel sorunlarla başa çıkmasını sağlayacak ve lider yönetici olmasına yardımcı olacak bir eğitimden geçmesinin yerinde olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle vakit kaybetmeden eğitimlerini alsınlar, bilgilerini güncellesinler, mevzuat ve uygulamadaki yeniliklerden haberdar olsunlar istedik.” dedi.

          Erol Bozkurt, Müdürlük olarak otuz saatlik bir program planladıklarını ancak Milli Eğitim Bakanlığı’nın çalışmayı Türkiye geneline yaymayı ve doksan saate çıkarmayı uygun gördüğünü sözlerine ekledi. Eğitimin ikinci ve üçüncü aşamasının ilerleyen zamanlarda yapılacak ihtiyaç analizi doğrultusunda düzenleneceğini sözlerine ekledi ve  konuşmasını “Böyle bir çalışmayla Bakanlığımıza ilham kaynağı olmaktan ve eğitimin 81 ile yayılmış olmasından da mutluluk duyduğumuzu ifade etmeliyim.”diyerek sürdürdü.

         Tören katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesiyle sona erdi.     

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.