ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevgi Temelli Keşif Sohbetleri

Mamak'ta Bilim Yolculuğu Projesi kapsamında Sevgi Temelli Keşif Sohbetleri etkinliği gerçekleşti.
Sevgi Temelli Keşif Sohbetleri

Bu yıl beşincisi düzenlenen Mamak'ta Bilim Yolculuğu Projesi kapsamında Türkiye'nin ilk ve tek eğitim animatörü Ömer AKAY  tarafından Cermodern Sanat Kütüphanesi'nde Sevgi Temelli Keşif Sohbetleri etkinliği gerçekleşti.

29 Ekim Ortaokulu öğrencilerinin katıldığı etkinlikte "sevgi farkındalığı oluşturma, mutlu mutlu başarılı olma, bilginin yüzde sekseni ilgidir, yeteneğini keşfetme, anı değerlendirme" konuları üzerinde sohbetler gerçekleştirilmiştir. 

Etkinlik sonrasında Cermodern Sanat Kütüphanesini gezen öğrencilerimiz keyifli bir etkinlik geçirdiklerini ve ilçe milli eğitim müdürlüğünün organize ettiği bu tür atölyelere katılmanın çalışma isteklerini artırdığını dile getirdiler. 

Öğrencilerimizin okul dışı ortamlarda kalıcı öğrenmeler gerçekleştirmelerine ortam sağladığı için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL'e ve kıymetli vaktini ayırdığı için Eğitim Animatörü Sayın Ömer AKAY'a teşekkür ederiz.

16-12-201916-12-201916-12-201916-12-2019

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.