ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE GENELİ GELENEKSEL“BAŞTACIMIZ ANNELERİMİZ” TEMALI LİSELER ARASI ŞİİR YAZMA YARIŞMAMIZIN DERECELERİ BELLİ OLUYOR

           
TÜRKİYE GENELİ GELENEKSEL“BAŞTACIMIZ ANNELERİMİZ” TEMALI LİSELER ARASI ŞİİR YAZMA YARIŞMAMIZIN DERECELERİ BELLİ OLUYOR

       Milli Eğitim Bakanlığının oluru ile Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce, “Baştacımız Annlerimiz” adına düzenlenen Türkiye Geneli Liseler Arası Şiir Yazma Yarışması’na; sahip olduğumuz her şeyi kendilerine borçlu olduğumuz annelerimize, 15 Temmuz’da Demokrasi ve Vatan için canını feda eden şehit annelerine, gençlerimizin kaleminden dökülen duygu dolu şiirlerle şimdiye kadar aldıkları en değerli armağanı vermek amacıyla annelerimiz için ülkemizin dört bir yanından eserler gelmiştir.

       Yarışma şartnamemizin gereği olarak sadece il birincisi eserlerimiz değerlendirilecek ve ilk dört derece belirlenecektir.

      Ankara’nın diğer ilçelerinden de görevlendirilen toplam 7 jüri üyesinin titiz çalışmaları ile şartnamede belirlenen ölçütlere göre eserler değerlendirilmeye başlanmıştır. Sonuçlar 26.04.2017 tarihinde belli olup dereceler web sitemizden duyurulacaktır.

       Dereceye giren öğrencilerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce belirlenen tarihteki “Ödül Töreni” programımızda hediyeleri takdim edilecektir.

     Düzenlenen yarışmaya yoğun ilgi ve katılımdan dolayı oldukça memnun olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi GÜNEY, yarışmamıza Türkiye’nin her köşesinden büyük ilgi gösterilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek bu anlamlı yarışmanın her aşamada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Not: Yarışmamızın “Değerlendirme Kuralları” için TIKLAYINIZ.

 

 

 

25-04-201725-04-201725-04-2017

 

 

Şafaktepe Mah. 125 cad. No 5 Şafaktepe İlkokulu Yanı Mamak / ANKARA - 0312 3191823

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.