ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı II.Dönem Müdürler Kurulu Toplantısı, Mamak Halk Eğitimi Merkezinde Gerçekleştirildi
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı II.Dönem Müdürler Kurulu Toplantısı, Mamak Halk Eğitimi Merkezinde Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_02/05112042_4ce27802aede41dfbd6b9884e9d5efeb.jpg)
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı II.Dönem Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek Başkanlığında birimlerden sorumlu Şube Müdürlerimiz ve okul yöneticilerimizin katılımı ile Mamak Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirildi.