ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ankara Birincisi Ekibimizle Gurur Duyuyoruz
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okullararası Halk Oyunları Geleneksel Dal(Düzenlemesiz) Yıldızlar İl Birincisi olan Rotary Yeşiltepe Ortaokulu İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mustafa ÖZEL'e kupa ve madalyalarıyla birlikte ziyaret gerçekleştirdiler.![Ankara Birincisi Ekibimizle Gurur Duyuyoruz](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03152827_BC62F463-E65B-4F73-B444-9FF52F8CD56A.jpg)
Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen öğretmenlerimize ve okul idaresine teşekkür ediyor, Türkiye şampiyonasında başarılar diliyoruz.