ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ankara İl Müftümüz Sayın Hasan Çınar, İlçe Millî Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti
![Ankara İl Müftümüz Sayın Hasan Çınar, İlçe Millî Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_10/03111434_2222222222.jpg)
Ankara İl Müftümüz Sayın Hasan Çınar, Mamak İlçe Müftümüz Sayın Celil Karaca ile birlikte İlçe Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret ederek Mevlid-i Nebi Haftasını kutladılar. "Bir Müftünün Kaleminden Fetvalar" adlı kitabını imzalayarak İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek'e hediye eden Sayın Çınar, İlçe Millî Eğitim Müdürümüze yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.