ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Öğretim yılına hazırlık çalışmaları kitap depomuzda da devam ediyor...
"Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri fidan diktiği içindir."![Eğitim Öğretim yılına hazırlık çalışmaları kitap depomuzda da devam ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2023_08/22153220_a0971afa-683e-4ada-ba18-20c752781ec4.jpg)
Kitap dağıtım depomuza yeni eğitim öğretim dönemi kitapları geldi. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Elif Özbek ve Şube Müdürümüz Sn.Hasan Fehmi Er, okullarımızda çocuklarla kavuşmayı bekleyen kitaplarımızın dağıtım çalışmalarını yerinde incelediler.