ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM SEVDALILARI MAMAK İÇİN BULUŞTU
Mamak eğitiminde ilklere imza atan AR-GE ekibimiz Kaymakamımız Sayın Ziya POLAT ve Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL ile birlikte 2019-2020 proje planlama toplantısı gerçekleştirdi.![EĞİTİM SEVDALILARI MAMAK İÇİN BULUŞTU](/meb_iys_dosyalar/2019_10/16103009_IMG_9192.jpg)
Mamak Kaymakamı Sayın Ziya POLAT başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL, şube müdürlerimiz ve Şehit Öğretmen Şenay Aybüke YALÇIN AR-GE Birimi çalışanlarımızın katılımıyla 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı proje planlama toplantısı yapıldı.