ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ENABLE

ENABLE

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ünde ortak olarak yer aldığı Psiko-sosyal travmayı ele almak için sosyal ve duygusal öğrenme müdahaleleri yoluyla göçmen, mülteci ve yerinden edilmiş çocukların okula entegrasyonunun sağlanması (ENABLE) projesi kapsamında projemizin aylık toplantısı online olarak gerçekleşmiştir. Toplantıda proje ortakları ülkelerinde uygulanan mülteci öğrencilerin okula entegrasyonsüreçlerini içeren iyi uygulamaları paylaştılar. Projemiz emin adımlarla ilerlemektedir.

 

The monthly meeting of our project was held online within thescope of the project Ensuring school integration of migrant,refugee and displaced children through social and emotionallearning interventions to address psycho-social trauma (ENABLE), in which our District Directorate of National Education is a partner.In the meeting,project partners sharedgood practices implemented in their countries, including theschool integration processes of refugee students. Our project is taking firm steps forward.

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.