ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ KA102 "Avrupa'da Erken Okuryazarlık Stajı" Projesinin Kapanış Toplantısı
Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde Erasmus+ KA102 "Avrupa'da Erken Okuryazarlık Stajı"projesinin kapanış toplantısı ve belge takdim töreni İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL, Şube Müdürlerimiz Sn.Orbay ÖZCAN, Sn.Fatih KÜÇÜKER ve Sn.Hasan Fehmi ER'in katılımı ile gerçekleşmiştir.![Erasmus+ KA102](/meb_iys_dosyalar/2022_08/05204320_EA012CBE-7533-4171-AE6B-9B9F25042197.jpg)
Emeği geçen tüm katılımcı öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve müdürlüğümüz çalışanlarına teşekkür ederiz.