ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ KA205 "Gençler için Yapay Zeka Eğitimleri"
İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen ve Ulusal Ajans tarafından desteklenen Erasmus+ KA205 "Gençler için Yapay Zeka Eğitimleri" adlı projemizin Hollanda LTT faaliyetini tamamladık.![Erasmus+ KA205](/meb_iys_dosyalar/2023_02/22115355_0D1A1E18-0AAB-4F9B-A1B8-48029B5BBAEA.jpg)
22 genç ve gençlik çalışanın katıldığı faaliyette gençler, Hollandanın Amasterdam Şehrinde yapay zeka ile ilgili yapılan çeşitli çalışmalar ve Amsterdam Üniversitesinde Y2 ile ilgili verilen eğitimler konusunda bilgi aldılar.