ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ KA205 Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar, ''Artificial İntelligence Education For Youth, Gençler İçin Yapay Zeka Eğitimleri '' adlı projemizin açılış töreni ODTÜ Matematik Bölümü Cahit ARF Salonunda yapılmıştır.
Mamak İlçe Milli EğitimMüdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ KA205 Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar, ''Artificial İntelligence Education For Youth, Gençler İçin Yapay Zeka Eğitimleri '' adlı projemizin, ODTÜ Matematik Bölümünde 09 Ekim 2021 Cumartesi Günü açılış töreni yapılmıştır.![Erasmus+ KA205 Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar, ''Artificial İntelligence Education For Youth, Gençler İçin Yapay Zeka Eğitimleri '' adlı projemizin açılış töreni ODTÜ Matematik Bölümü Cahit ARF Salonunda yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/11111817_photo1633939733_3.jpg)