Erasmus+ KA220 ENABLE Aylık Değerlendirme Toplantısı
Erasmus+ KA220 "Göçmen ve Mülteci Çocukların Psikososyal Travmaya Yönelik Sosyal ve Duygusal Öğrenme Müdahaleleri Yoluyla Okula Uyumlarının Sağlanması" ENABLE Projemizin aylık toplantısı online olarak gerçekleştirildi.![Erasmus+ KA220 ENABLE Aylık Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_06/16221645_yasYadYgYY_kentsel_boYlgede_DSOY_hava_kalitesi_kurallarYna_uygun_olmayan_hava_soluyor.jpg)
Proje ortaklarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, iş paketi 2'nin çalışmalara başlanılan görevleri değerlendirildi. İş paket 2'nin son görevi olan modül hazırlama ile ilgili planlamalar tartışılarak çalışma şekline karar verildi.
6 Modülden oluşmasına; bu modüllerin öğretmenlere ve müdürlere yönelik 4 modül, Sınıf Etkinliklerine Yönelik 1 Modül (Sadece öğretmenlere yönelik), MRD çocuklarının okulda ağırlanmasına yönelik 1 modül (sadece müdürlere yönelik) olmasına karar verildi.
İş paketi 2'nin sonraki adımları tamamlandığında iş paketi 3'deki metaryal geliştirme çalışmalarına başlanabilecektir.
Bir sonraki çevrimiçi toplantının 20 Temmuz 11:00'de yapılmasına karar verilerek toplantı tamamlanmıştır.