ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve MAMAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İÇİNDE
![GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve MAMAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İÇİNDE](/meb_iys_dosyalar/2021_09/10094250_photo1631254082.jpg)
İlçemizde yabancı uyruklu bireylerin eğitim-öğretim ortamına uyumu ve bütünleştirme eğitiminde ahangi sağlayabilmek amacıyla; TC. İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Güdürlüğü ile işbirlği içinde Mamak Rehberlik Araştırma Merkezi bir seminer programı düzenlemişlerdir. Seminer programına yabancı uyruklu öğrencileri olan Okul Müdürleri ve Psikolojik Danışmanlar katılmıştır.