ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Ortaköy 80.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülen VETFest projesinin 18. aylık toplantısı çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Ortaköy 80.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülen VETFest projesinin 18. aylık toplantısı çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Proje ortakları 12 iyi uygulamayı ülkelerinde uyguladılar, raporlarını tamamladılar. Sonraki aşamada tüm ortaklar ilgili paydaşlarla protokolleri imzalayacak ve projenin bitiş tarihi olan Eylül ayında final konferansını ülkelerinde düzenleyecektir. Emeği geçen tüm ortaklara ve paydaşlarımıza teşekkür eder, Mesleki Eğitime gönül veren, emek veren tüm tarafları Eylül ayında düzenlenecek kapanış konferansımıza bekleriz. The 18th monthly meeting of the VETFest project was held online which was carried out in partnership with Mamak District Directorate of National Education and Ortaköy 80. Yıl Vocational and Technical Anatolian High School. Project partners implemented 12 good practices in their countries and completed their reports. In the next stage, all partners will sign protocols with relevant stakeholders and hold the final conference in their countries in September, the project's end date. We would like to thank all our partners and stakeholders for their efforts and support, and we look forward to welcoming all parties who set their heart on Vocational Education and put their effort into our closing conference to be held in September. Milli Eğitim Bakanlığı-MEB T.C. Mamak Kaymakamlığı Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Sociedade Promotora de Estabelecimentos de Ensino Escola Profissional Espinho IEK AKMI - ??? ???? ILF consulting IIS Ciuffelli Einaudi Todi Defoin IEK EUROTraining - ??? ??????????????? Conform Scarl Associação Portuguesa de StartUps
Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Ortaköy 80.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülen VETFest projesinin 18. aylık toplantısı çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

29-07-202129-07-202129-07-2021

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.