ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz, Kadın Personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz, Kadın Personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08203929_6c9743c9b5ea445fbbf774ae4cec3e59.jpg)
Varlığıyla yaşama ahenk katan; yeryüzündeki güzellikleri çoğaltan; sevgisi, şefkati ve merhametiyle zorlukları kolaylaştıran tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor esenlikler diliyorum. İnanıyorum ki, Türkiye'ye güç veren tüm kadınlar emeği, eserleri ve fikirleriyle toplumu yeniden inşa edecektir.
Elif ÖZBEK
İlçe Millî Eğitim Müdürü