ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Güçlü Kalemlerle Güçlü Yarınlara Projesi Kapsamında Düzenlenen Yazarlık Atölyesi Eğitimlerini Ziyaret Etti
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Güçlü Kalemlerle Güçlü Yarınlara Projesi Kapsamında Düzenlenen Yazarlık Atölyesi Eğitimlerini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_01/04150617_999999999.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, "Güçlü Kalemlerle Güçlü Yarınlara Projesi" kapsamında Şair - Yazar Sayın Sultan Serdar Doksöz tarafından 3 Ocak ve 4 Ocak 2024 tarihlerinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik düzenlenen Yazarlık Atölyesi Eğitimlerini ziyaret etti.