ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Kuva-yı Milliye Ortaokulunun Atatürk Temalı Baskı Resim Sergisi Açılışına Katıldı
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Kuva-yı Milliye Ortaokulunun Atatürk Temalı Baskı Resim Sergisi Açılışına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_12/08135721_999.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Mamak Kaymakamımız Sayın Ali Sırmalı ve Kaymakam Refiki Sayın Mustafa Köroğlu ile birlikte Cumhuriyetimiz'in 100.Yılı münasebetiyle Kuva-yı Milliye Ortaokulunun hazırlamış olduğu Atatürk temalı baskı resim sergisi açılışına katıldı. Sergi açılışı sonrası sınıfların da ziyaret edildiği programda öğretmen ve öğrenciler ile sohbet edildi.