ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Ortak Sınav Yapılan Okullarımızı Ziyaret Etti
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Ortak Sınav Yapılan Okullarımızı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_12/26131146_fffffffff.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Temel Eğitimden sorumlu Şube Müdürmüz Sayın Behrin Sapan ile birlite Türkçe ve matematik derslerinden ilçemizde öğrenim gören 6.sınıf öğrencilerine uygulanan 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönem 2. yazılı ortak sınavları yapılan okullarımızı ziyaret etti.