ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Ortaöğretim Kurum Yöneticilerimiz İle Çevrim İçi Toplantı Gerçekleştirdi.
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Ortaöğretim Kurum Yöneticilerimiz İle Çevrim İçi Toplantı Gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/15083448_aaa.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Şube Müdürlerimiz ve Ar-Ge biriminde görevli öğretmenlerin de katılılımı ile ortaöğretim kurumlarında görevli eğitim yöneticilerimiz ile çevrim içi toplantı gerçekleştirdi. Ar-Ge ve inovasyon kültürünün artırılmasına yönelik gerçekleştirilen toplantıda Mamak Füzyon Merkezinde TEKNOFEST ve TÜBİTAK kapsamında yürütülecek çalışmalar için genel değerlendirmelerde bulunuldu.