ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Sportif Yetenek Taraması Çalışmalarını Ziyaret Etti
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek, Sportif Yetenek Taraması Çalışmalarını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_03/26131651_2a4635aff4574878992eba5ff94baeaf.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek; Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı kapsamında ilçemiz ilkokullarında öğrenim gören öğrencilerinin boy,kilo; kulaç uzunluğu ve oturma yüksekliği; dikey sıçrama; pençe kuvveti; sağlık topu fırlatma; çeviklik ve 20 metre sürat gibi alanlarda yeteneklerinin keşfedilmesine yönelik yapılan yetenek tarama çalışmalarını ziyaret etti.