ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek'in "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Kutlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek'in

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan bugüne, bölünmez vatan toprakları üzerinde, rengini şehit kanından almış ay yıldızlı al bayrağımızın gölgesi altında, tek millet olarak yaşama uğrunda her şeyini feda edebilme anlayışına sahip olduk, bu ruhu tüm benliğimizde hissetmeye ve yaşatmaya devam edeceğiz. Bu ülkenin fertleri olarak, atalarımızın emaneti olan bu güzel vatanı ve bağımsızlığımızı daima muhafaza etmek, Cumhuriyetimizi ilelebet yaşatmak, Türkiye'yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için el ve gönül birliği içinde çalışmak, bu cennet misali ülkeyi bizlere armağan eden şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuzdur.

"100 yıl önce 29 Ekim'de ilan ettiğimiz Cumhuriyet; Türkiye Yüzyılında Türk milletinin iradesinin, bağımsızlığının ve özgürlüğünün eşsiz bir manifestosudur.

Bugün, bu onurlu mirası daha da yücelterek, birlik ve beraberlik içinde geleceğe taşımanın gururunu yaşıyoruz. 

İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu vatanı armağan eden tüm kahramanlarımızı rahmet, şükran ve minnetle yâd ediyorum. Şehitlerimizin Ruhları Şad, Cumhuriyetimiz'in 100. Yılı Kutlu Olsun! Nice Türkiye Yüzyıllarına, Nice Aydınlık Yarınlara!

                                                                                                                         Elif ÖZBEK

                                                                                                           Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

  29-10-2023

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.