ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Elif ÖZBEK'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı...

Anadolu'nun kapılarını ona göz dikenlere karşı sıkı sıkıya kapatan 30 Ağustos Zafer Bayramı'mızın 101.yılı Kutlu Olsun!
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Elif ÖZBEK'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı...

Türkiye; aziz şehitleriyle, fedakar gazileriyle, şanlı ordusuyla, kahraman milletiyle canından daha değerli gördüğü vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesini tüm dünyaya 30 Ağustos 1922'de göstermiştir.

Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için her türlü fedakârlığı gösterecek, bağımsız ve güçlü Türkiye kararlılığını sürdürecek güçtedir. Bizler de hep birlikte sergileyeceğimiz kararlı duruşumuz ve mücadelemizle, kurtuluş destanımızı yazan ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatan için sonuna kadar hizmet edecek ve bu aziz vatanı bizden sonraki nesillere en güçlü şekilde miras bırakacağız.

 Bu duygu ve düşüncelerle; Büyük Zaferin 101.yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve şanlı bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyorum.

Elif ÖZBEK

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.