ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Elif ÖZBEK'in Göreve Başlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Elif ÖZBEK'in Göreve Başlama Mesajı

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak 27.07.2023 tarihi itibariyle göreve başlamış bulunuyorum.

Mamak ilçemizin çocuk ve gençlerine eğitim adına hizmet için bir fırsat olarak gördüğüm Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevini yapacak olmanın onur ve gururunu yaşarken, üstlenmiş olduğum bu yeni görevin değerli sorumluluğuyla devraldığım bayrağı daha ileri götürmek için hizmet edecek olmanın heyecanını taşıyorum.

Mamak ilçemizde eğitim ve öğretimi özverili çalışmaları ile bugünlere getiren benden önceki Saygıdeğer İlçe Millî Eğitim Müdürlerimize, değerli eğitimcilerimize ve emektar personelimize eğitime katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Millî ve manevi değerlerimize bağlı, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip eden, her yönüyle sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek birinci görevimiz olacaktır. Bu kutsal görevimizde; geleceğimiz olan yavrularımızı güçlü yarınlara hazırlamamızda, aynı yolda beraber yürüyeceğimiz tüm mesai arkadaşlarıma başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Elif ÖZBEK
Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.