ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;

17 Haziran Cuma günü karnelerin alınmasıyla bir öğretim yılını daha geride bırakacak ve yaz tatili dönemine gireceksiniz. Yoğun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının ardından fazlasıyla hak ettiğiniz bir tatil dönemi yaşayacaksınız. Yaşadığımız hayatın mutlu ve huzurlu yarınları adına bütün zamanları en verimli şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Bu bilinç ve hassasiyetle inanıyorum ki sizler de bol bol kitap okuyacağınız, aileniz ve arkadaşlarınızla nitelikli vakit geçireceğiniz, dinleneceğiniz, hedeflerinizi yeniden gözden geçireceğiniz, varsa eksiklerinizi tamamlayacağınız, sosyal ve kültürel faaliyetler ile ruh ve zihin dünyanızı geliştirip başarılarınızı daha da arttıracağınız bir yaz tatili geçireceksiniz.

Kıymetli Öğretmenlerimiz;

Hep birlikte büyük heyecanlar, umutlar ve hedeflerle başladığımız bir eğitim öğretim yılını daha huzur içinde tamamlamanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Eğitim konusu bir gönüllük işidir ve sizler de bu sürecin en candan gönüllülerisiniz. İlçemizde devam eden eğitim öğretim faaliyetleri, kültür, sanat ve spor etkinlikleri, topluma faydalı bireyler yetişme çalışmaları ve yakalanan başarılarda gösterdiğiniz gayretlerden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm öğretmenlerimize sağlıklı, mutlu ve gönüllerince yaşayacakları bir yaz tatili diliyorum.

Değerli Velilerimiz,

Çocuklarımızın eğitim hayatlarında ve akademik başarılarında okul, çevre ve veli üçlüsünün el birliği ve gönül birliği vazgeçilmez esaslardır. Bugün öğrencilerimizin alacakları karneler aynı zamanda velilerimizle de ilgili önemli birer göstergedir. Çocuklarımızın minik dünyalarında alacağımız bilinçli roller ve aktif katılımlar onların yüzlerinde eksilmeyen tebessümlere dönüşecektir. Bunun için daima birer destekçi ve teşvik edici olarak, yapıcı bir üslupla ve özgüven verici davranışlarla çocuklarımızın yanında olalım. Çocuklarımızın iyi bir insan olarak toplumsal hayata katılmaları için her türlü özveriyi gösterelim.

Bu düşüncelerle tüm öğrencilerimizi,öğretmenlerimizi ve velilerimizi gayretlerinden ve fedakarlıklarından dolayı tekrar kutluyor, huzur dolu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.

Mustafa ÖZEL

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.