ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL'in Veda Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL'in Veda Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım, Mamak İlçemizin Kıymetli Eğitim Paydaşları, Bakanımız Sayın Prof. Dr.Yusuf TEKİN Beyefendi'nin tensipleriyle Bingöl İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlamak üzere ayrılıyorum.

          Dört yıla yakın süredir birlikte çalışma imkanı bulduk. Özellikle pandemi gibi zor günleri, deprem gibi acılı günleri birlik beraberlik içinde insanı merkez alan bir yaklaşımla, gayretle ve samimi niyetlerle çalışarak; bir eğitimcinin, bir eğitim yöneticisinin toplumsal sorumluluğunu en güzel şekilde yansıtacak bir dayanışma içinde yaşadık. İdareciler arasındaki dayanışmanın, muhabbet ve saygının en güzel yaşandığı bir ilçeye veda etmenin zorluğunu yaşıyorum. Dezavantajlı sayılabilecek bir bölgede öğretmen ve idarecilerimizin yüksek motivasyonu ile bu durumu öğrencilerimizin lehine çevirecek çalışmalarda birlikte gayret gösterdik. "Niyet hayr akibet hayr" diye güzel bir söz var inşallah ortak gayretler güzel sonuçlara dönüşecektir. Çalışırken ve projelerimizin uygulanmasında desteğini daima hissettiğimiz Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, çalışırken desteklerini esirgemeyen şube müdürlerimize, Ar-Ge ekibine, Özel Büro çalışanlarına, okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ilçe personelimize, destek personellerine, okullarımızın gelişimi için destek veren okul aile birliği başkan ve üyelerine, STK lar ile tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Varsa hakkım helal olsun, sizden de haklarınızı helal etmenizi istirham ederim.  

                    Allaha emanet olasınız saygı ve muhabbetlerimle...

                                                                                                                         Mustafa ÖZEL            

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.