ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özel'in Yarı Yıl Tatili Mesajı...

Bir dönem boyunca gösterdikleri gayret ve çalışmalarından dolayı tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyorum.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özel'in Yarı Yıl Tatili Mesajı...

Sevgili öğrenciler bir dönemi daha tamamladınız. Bu süre boyunca elde ettiğiniz bilgi ve tecrübeler, fiziki büyümenin ötesinde size birçok kazanım sağlayacaktır. Yeter ki bilgiye, araştırmaya, öğrenmeye ve gelişime olan merak, inanç ve güveniniz var olsun. Bu noktada yarıyıl tatilini; hem dinlenmek, değerlendirmelerde bulunmak, hem de kendinizi, yaşadığınız çevreyi tanımak, ilgi alanlarınıza göre dünyada yaşanan gelişmeleri daha yakından takip etmek için de bir fırsat olarak görmenizi ister, sağlık ve mutlulukla güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

Bugünün ve yarının tüm alanlardaki başarıları, eğitimin esas uygulayıcıları öğretmenlerin eliyle olacak. Bu amaçla emeklerini ortaya koyan, İlçemizde görev yapan siz öğretmenlerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, huzurlu bir tatil diliyorum.

Kendine özgü farklılıklarla donatılmış her birey farklı gelişir, farklı öğrenir. Bu nedenle anne babalar, çocuklarını iyi tanıyarak, ilgi ve yeteneklerinin farkına varmasına destek olmalıdır. Çocuklarımız ve gençlerimiz en çok ailelerinden alacağı destekle mutlu olurlar. O sebeple aileler, hangi yaşta olursa olsun çocuklarıyla kuracağı kuvvetli iletişim bağlarının alınan notlardan her zaman daha önemli olduğunu unutmadan, mutlu ve keyifli tatiller dilerim.

Yeni hayaller kuracağımız yeni döneme sağlıkla kavuşmanızı temenni ediyorum.

Mustafa Özel

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.