ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün Ege İlkokulu Ziyareti
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün Ege İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/18144519_22.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif ÖZBEK, Şube Müdürlerimiz ile birlikte Ege İlkokulunu ziyaret etti. Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenlerle buluşan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz, 2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileyerek verimli ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi temennisinde bulundular.