ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ÖZEL'in "İlköğretim Haftası" mesajı
"Anne ve babaların çocuklarına bırakacakları en büyük miras; eğitimdir." Tüm eğitim camiamızın İlköğretim Haftasını kutlar, en kısa zamanda çocuklarımızın okul bahçelerinde cıvıl cıvıl seslerini duyacağımız, öğretmenlerimizin sınıflarında yüz yüze eğitime başlayacağı sağlıklı ve hayırlı bir yıl temenni ederim.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ÖZEL'in](/meb_iys_dosyalar/2020_09/15155732_photo_2020-09-15_15-21-49.jpg)