ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı...

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 98. yıl dönümünü büyük bir gururla kutlamanın mutluluğu içindeyiz. 

Cumhuriyetin kuruluşunun yıl dönümünü yaşadığımız bu güzel günde, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.

Kurtuluş Savaşı sonucunda 29 Ekim 1923'de ilan edilen Cumhuriyetimizi, her zaman koruduk ve sonsuza kadar korumaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimize birlik ve beraberlik içinde, asırlardır sürdürdüğümüz kardeşlik ruhuyla sahip çıkmak ve ülkemiz için kararlılık ve azimle çalışmak en önemli görevimizdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Türk Milletinin tabiat ve adetlerine en uygun olan idare" dediği Cumhuriyet; Milletimizin birlik ve bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz verilmeyeceğinin en açık ifadesidir.

Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşı kahramanlarını ve vatanın bağımsızlığı için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Kutluyorum.

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.