ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL'in Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL'in Yeni Yıl Mesajı

Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2021 yılı salgın nedeniyle ülkemiz ve dünya adına zorlu geçse de, yepyeni hedefler ve umutlarla yeni bir yıla merhaba demenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Koşullar ne olursa olsun eğitim-öğretim kalitesinin artırılması ve okullarımızın açık kalması konularında bu yılda da olağanüstü bir çabayla çalışmaya devam edeceğiz. Geçen yıllar ile birlikte bu yılda da çalışmalarımızı büyük bir duyarlılık ve özveriyle yürütmeye devam edeceğimizi bilmenizi isterim.    

2022 yılının geleceğe dair güzel adımlar atıp harekete geçtiğimiz, hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimize olan inancımızın arttığı, yeni başlangıçlarda yanımıza iyilik ve güzellikleri aldığımız, zihinlerimizi arındırarak, daha sağlıklı bir atmosfer yaratmak için yaşadığımız anların farkında olduğumuz, zamanı bilinçli bir şekilde değerlendirdiğimiz bir yıl olmasını canı gönülden diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda dünyayı saran salgının son bulmasını; yeni yılın ülkemize, insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bütün eğitim ailemizin ve milletimizin yeni yılını kutluyorum.

Saygı ve sevgilerimle...

Mustafa ÖZEL

Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.