ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ÖZEL'in 2.Dönem Mesajı
Okullarımız 2 haftalık özlemin ardından ilk günkü heyecanla 7 Şubat Pazartesi günü öğrenci ve öğretmenlerimize kavuşuyor. Yürekleri Ülkemizin geleceği için atan tüm öğretmen ve öğrencilerimizin 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2.Döneminin hayırlara vesile olmasını diliyor ve çok güzel bir dönem geçirmelerini temenni ediyorum.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ÖZEL'in 2.Dönem Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/06230314_A5BE95C8-BC56-41D8-87DC-3936FCCD9051.jpg)