ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa ÖZEL'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Mesajı...

Sevgili Öğrenciler, Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Veliler,

Pandemi sürecinde tüm önlemlerimizi alarak başladığımız 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılımızın birinci dönemini tamamlıyoruz. Öğrencilerimizi çağın yeterliliklerine göre yetiştirmeye gayret gösterirken birçok proje ve etkinliklerle sorgulayan, araştıran, bireysel farklılıklarının bilincinde ve özgüveni yüksek bireyler olmaları konusunda yol gösterdiğimiz dolu dolu birinci dönemi geride bırakıyoruz.

Öncelikle Kıymetli Velilerimiz, çocuklarımızın iyi bir evlat, iyi bir vatandaş ve en nihayetinde iyi bir insan olmaları yolunda onlara rehberlik edebilmektir ortak görevimiz. Emekleriniz ve işbirliğiniz için teşekkür eder, sağlıkla ve huzurla gelecek olan yeni dönem için iyi bir tatil olmasını temenni ediyorum.

Sevgili Öğrenciler, sizler bizim güçlü yarınlarımızsınız. Karne heyecanınızı tüm kalbimle paylaşıyor, hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Dönem boyunca gösterdiğiniz çabanın bir belgesi olan karnelerinizden hareketle eksiklerinizi belirleyip kendinizi yenileyeceğiniz kısa bir mola zamanı. Her kitap yeni bir dünyadır; hepinize farklı dünyaların kapılarını kitaplar ışığında araladığınız, huzurla geçireceğiniz bir tatil diliyorum. Varlığınızla renklenen okullarımızda heyecanla sizleri bekliyor olacağız.

Değerli Meslektaşlarım,Tüm Dünyayı etkileyen Pandemi koşullarında çocuklarımız için gösterdiğiniz çaba, verdiğiniz emeğin hakkı ödenemez. Öğrencilerimizin içindeki yetenekleri, güzellikleri ortaya çıkararak yeni değerler kazandıran, bu dönemi başarıyla geçirmemizde katkı sağlayan tüm öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize ve personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, sağlık dolu bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyorum.

Eğitim-Öğretim hedeflerimize ilerlerken, öğretmenlerimizin gayreti ile kendini tanıyan, bilimin aydınlık yolunda yürüyen, Ülkesine sahip çıkan, geleceği inşa eden nesillerin yetişeceğine inanıyor, hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

İYİ TATİLLER

Mustafa ÖZEL

Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.