ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklâl Marşı'mızı Güzel Okuma Yarışması. Öyle hissederek okudular ki...
![İstiklâl Marşı'mızı Güzel Okuma Yarışması. Öyle hissederek okudular ki...](/meb_iys_dosyalar/2022_03/12133700_9084A9B2-910F-4838-8144-0F03753A717C.jpg)
İlçemizde İlkokullar arası İstiklâl Marşı'nı güzel okuma yarışması yapıldı. İlçemizin Kıymetli Edebiyat Öğretmenlerinden oluşan komisyon öğrencilerimizi dinlendi. Öğrencilerimiz İstikâl Marşı'mızı o kadar güzel, öyle hissederek okudular ki öğretmenlerimiz seçim yaparken zorlandılar. Bu bir yarışma olsa da kesinlikle kaybedeni yoktu. Böyle kıymetli bir metni ezberleyip ve onu yaşayarak okuyan öğrencilerimizi tebrik ederiz...