ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ISTO: Okul Eğitiminde Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Turizm Oyunlaştırması"Erasmus+KA220 Okul Eğitimi Alanında İşbirliği Ortaklıkları kapsamında finanse edilen, Fransa koordinatörlüğünde başlatılan "ISTO: Okul Eğitiminde Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Turizm Oyunlaştırması" projesinin ilk toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de ortak olarak yer aldığı bu proje 8 ülke (Fransa, Türkiye, İtalya, İspanya, Kıbrıs, Romanya, Yunanistan ve Bulgaristan) ve 9 ortak ile birlikte 2 yıl sürecektir. Projenin temel amacı Turizm sektörünün okul müfredatında ekolojik ve kapsayıcı bir değişikliğin benimsenmesini başlatmak.

The first meeting of the "ISTO: Inclusive and Sustainable Tourism Gamification in School Education" project, funded within the scope of Erasmus+KA220 Cooperation Partnerships in School Education and initiated under the coordination of France, was held online. This project, in which our Mamak District National Education Directorate is a partner, will continue for 2 years with 8 countries (France, Turkey, Italy, Spain, Cyprus, Romania, Greece and Bulgaria) and 9 partners. The aim of this procet is that Initiate the adoption of an ecological and inclusive change in the school curricula of the tourism sector.

12-03-202212-03-202212-03-2022

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.