"ISTO: Okul Eğitiminde Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Turizm Oyunlaştırması"
Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de ortak olarak yer aldığı, Erasmus+KA220 Okul Eğitimi Alanında İşbirliği Ortaklıkları kapsamında finanse edilen, Fransa koordinatörlüğünde başlatılan "ISTO: Okul Eğitiminde Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Turizm Oyunlaştırması" projesinin olağan aylık toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Toplantıda iş paketi üzerinden ortaklar arasında fikir alış verişi yapıldı. Proje 8 ülke ve 9 ortaklık arasında emin adımlarla başarılı bir şekilde ilerlemektedir.![](/meb_iys_dosyalar/2022_08/17104332_CFEF7688-E214-4525-89DB-E03EFD9450B4.jpg)
The regular monthly meeting of the "ISTO: Inclusive and Sustainable Tourism Gamification in School Education" project, funded within the scope of Erasmus+KA220 Cooperation Partnerships in the Field of School Education and initiated under the coordination of France, in which our Mamak District Directorate of National Education is a partner, was held online. At the meeting, ideas were exchanged among the partners over the work package. The project is progressing successfully with firm steps between 8 countries and 9 partnerships.