ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kütüphaneler Haftası Kutlama Programı
"Kitaplar dünyayı değiştirmez, insanlar dünyayı değiştirir, kitaplar sadece insanları değiştirir." OKU!![Kütüphaneler Haftası Kutlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2023_03/30195840_6A5BF790-4DE7-4178-A73D-E188C171EADB.jpg)
Türkoğlu İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından "Kütüphaneler Haftası" kutlama programı; Kaymakamımız Sn.Ali Sırmalı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özel ve Şube Müdürümüz Sn.Behrin Sapan'ın katılımlarıyla gerçekleşti. Emek veren okul idarecimiz, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.