ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özel'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının İlk Ara Tatili Mesajı

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özel'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının İlk Ara Tatili Mesajı

12 Eylül'de başlayan eğitim sürecimize, 14-18 Kasım'ı kapsayan dokuz günlük 'ara tatil' ile mola veriyoruz.

Kıymetli öğretmen arkadaşlarım, güçlü bir motivasyon ve emin adımlarla yürüttüğümüz çalışmalarda şüphesiz ki en büyük rol sizlerindir. Bir yaşam tarzına dönüştürdüğümüz mesleğimizi icra ederken gösterdiğiniz özveri ve emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor; ara tatilde Bakanlığımız tarafından hazırlanan Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) platformunda tamamlayacağınız seminer döneminde başarılar diliyorum. 

Sevgili öğrencilerimiz küçük molalar insana her zaman iyi gelir, mutluluk verir, motivasyon sağlar. İki aylık dolu dolu geçen günlerin ardından bir haftalık bu ara tatilin; bedenen dinlendiğiniz, içinizi daha çok iyilik ve güzellikle süslediğiniz bir ara olmasını temenni ediyor, güzel bir bir ara tatil geçirmenizi diliyorum. 

Değerli velilerimiz, bir çocuk günün sonunda gördüğü, dokunduğu, okuduğu, duyduğu, oynadığı, hissettiği ne varsa ona dönüşür. Kurduğu bağlantılar, hayatla kurduğu bağların ta kendisidir.

Çocuklarınızla en sağlam bağların kurulacağı güzel zamanlar geçirmeniz dileğiyle.

Sevgi ve Saygılar

Mustafa ÖZEL

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.