ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ÖZEL'in "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Kutlama Mesajı

   
Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ÖZEL'in

 

 

28-10-2020 "Cumhuriyet, yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Bugün, millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz son büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşımızı zafere ulştırmamızın ardından ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıldönümüdür.

   Bu yıl tüm Dünya'yı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle Cumhuriyet bayramınızı meydanlarda coşku ile kutlayamamanın burukluğunu hep beraber yaşamaktayız. Ancak hiçbir şey bizim bu manevi duyguyu hissetmemize ve nerde olursak olalım bayramımızı kutlamamıza engel olamayacak biliyorum.

    Sizlerin, Türkiye'yi bugünkü seviyeye getiren atalarımızın yürüdüğü yollardan yürüyeceğinize, bayrağımızın sonsuza kadar yaşaması için çaba sarf edeceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza, bilimin ve teknolojinin gelişmesine katkı sağlayacağınıza, dürüst, ilkeli ve çalışkan olacağınıza inancımız tamdır.

    Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun."

                   

                                                                                                                                                                                                                                              Mustafa ÖZEL

                                                                                                                                                                                                                                    Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.