ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri, İlçe Millî Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti
![Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri, İlçe Millî Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_02/27135415_df68aa99c3f3464a8f903c074d58e125.jpg)
İlçemiz Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sağlık hizmetleri alanı öğretmen ve öğrencileri, 17.03.2024 - 06.04.2024 tarihleri arasında Almanya Münih'te Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon 3. Dönem Konsorsiyum kapsamında gerçekleştirecekleri kısa dönem staj hareketliliği öncesi İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Elif Özbek'i makamında ziyaret etti.