ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mamak okullarıyla Erasmus heyecanını büyütüyor!

Mamak okullarıyla Erasmus heyecanını büyütüyor!

İlçemiz okullarından Büyükelçi Nazım Berger İlkokulu L'art â l'école (ARTECOLE) isimli Erasmus+ Okul Ortaklığı projesi kapsamında 30 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Sırbistan, Romanya ve İtalya'dan gelen ortak kurumları Ülkemizde ağırlıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ortaklarıyla ziyarete gelen okulumuz bu heyacanını bizlerle paylaştı. İlçe Milli Eğitim Müdürü vekili Sn.Mehmet Çalışkan, Şube Müdürlerimiz Sn.Ahmet Fevzi Özdemir, Sn.Şahsenem Düzgün ve Sn.Orbay Özcan evsahipliğinde gerçekleşen ziyarette geleneksel ikramlar eşliğinde bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Proje süresince Türkiye'de gerçekleşecek "Renklerin Ardında" isimli etkinlikle tablolardan yola çıkarak farklı ders planları tasarlanacak ve uygulanacak. Bu sayede öğrenciler okullarında daha fazla sanatsal etkinlikle buluşacak. Aynı zamanda ortak kurumlar arasında sanat alanında yaratıcı yöntemlerin kullanılmasında iyi örneklerin alışverişi ve uygulamaları yapılacak.

Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okulumuza ziyaretleri için teşekkür eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

 

31-05-202231-05-2022

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.