ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Yusuf TEKİN, İlçemiz Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler Odasını Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Yusuf TEKİN, İlçemiz Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler Odasını Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Yusuf TEKİN, ilçemiz Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenler odasını ziyaret ederek öğretmenler ile bir araya geldiler. Destek Hizmetleri Genel Müdürümüz Ömür Fatih Karakullukçu, Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Koçak ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ile İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın ÖZBEK'in de yer aldığı öğretmenler odası buluşmasında, Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Yusuf TEKİN, mesleki eğitim başta olmak üzere eğitime dair istişarelerde bulundu. Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenler odasında gerçekleşen buluşmada Bakan Tekin, öğretmenlerin alanlarına dair beklenti ve önerilerini dinledi.

Sınıf geçme ile ilgili yapılan yasal düzenleme için Bakan Tekin'e teşekkürlerini dile getiren öğretmenler, meslekî konuların yanı sıra kendileri aracılığıyla öğrencilerinin de mesajlarını ve çeşitli taleplerini Bakan Tekin'e iletti. Bakan Tekin de ihtiyaçların giderilmesi için talimatta bulundu.

 "Öğretmenlerimiz; çocuklarımızı yetiştiren, onlarda iz bırakan en değerli rehberlerimiz." ifadelerini kullanan Bakan Tekin, öğretmenlerin tecrübe ve birikimleri ile eğitim süreçlerine dair beklentilerini, aynı zamanda onlarla istişare kültürünü çok kıymetli bulduğunu vurguladı. Tekin, her toplantıda dile getirdiği, önerilere açık olduklarını burada da bir kez daha yineledi.

  Öğretmenler odasından öğretmenlerle buluşma öncesinde bir sınıfı ziyaret eden Bakanımız, işlenen ders üzerinde öğrencilerle sohbet ederek başarılar diledi.

Sayın Bakanımıza ilçemiz Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı şükranlarımızı arz ederiz.

20-09-202320-09-202321-09-202321-09-202321-09-202321-09-202320-09-202320-09-2023

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.