ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Mustafa ÖZEL' in Gaziler Günü Kutlama Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL, " Gaziler Günü " münasebetiyle bir mesaj yayımladı.![Müdürümüz Mustafa ÖZEL' in Gaziler Günü Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_08/15122907_photo_2019-08-15_11-19-35.jpg)
Şanlı tarihimizin ebedi kahramanları, milletimizin bağımsız olma şuurunu diri tutan ölümsüz efsaneleri; sizleri şükranla anıyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Milli Mücadele gazilerimiz ve terörle mücadele gazilerimizin " Gaziler Günü " nü kalbi duygularımla kutluyorum.
Mustafa ÖZEL
Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü