ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sağlığınız Bizim İçin Önemli
Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde tüm okullarımızda COVİD-19 ( Yeni Koronavirüs ) a karşı başlatılan hijyen uygulamasıyla okullarımız ders dışı zamanlarda özel dezenfektanlarla temizleniyor.![Sağlığınız Bizim İçin Önemli](/meb_iys_dosyalar/2020_03/10150050_7BE754C1-0C75-4BA8-A5FD-CC724765273A.jpg)
İlçemiz Zeki Tartaç İlkokulunda dezenfekte çalışmalarını Şube Müdürümüz Nazire GÜVEN DAVARCI yerinde inceledi. Tüm okullarımıza yaygınlaştırılacak uygulama için dezenfektan temini Kimya Meslek Liselerimiz tarafından sağlanmaktadır.